Polwex - Świat BHP

pl en de
Kategorie
Nowości

Grip S3 CL

Kask szczękowy Caberg DUKE z blendą

Inne
Polityka prywatności

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

 
Informacje dotyczące praw autorskich poszczególnych materiałów zawartych w serwisie internetowym www.polwex.pl

• Wiadomości zawarte w portalu stanowią własność intelektualną autora serwisu i firmy Polwex. Właściciel serwisu zezwala na kopiowanie, drukowanie i inne wykorzystanie tekstów pod warunkiem podania źródła: www.polwex.pl. UWAGA: zezwolenie dotyczy jedynie wykorzystania informacji do celów niekomercyjnych!

• Informacje w działach produktów zostały opracowane na podstawie materiałów promocyjnych poszczególnych firm produkujących dany towar. Przykładowo, jeśli dany dział produktów zawiera np. półmaski firmy 3M to prawa autorskie do zamieszczonych zdjęć posiada Firma 3M. Analogicznie, do innych producentów w poszczególnych działach produktów.

• O ile nie zaznaczono inaczej, fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów, bądź autorami tych zdjęć są producenci towaru.

Kontakty

- w sprawach związanych z materiałami, informacjami technicznymi produktów sklep@polwex.pl

- w sprawach niedziałających linków, kwestii technicznych, opieki serwisowej sklep@polwex.pl

Ochrona danych

BHP Polwex przestrzega prawa do ochrony prywatności i gwarantuje wszystkim osobom przesyłającym swoje dane za pomocą formularzy w serwisie, że dane będą właściwie chronione zgodnie z przepisami polskiego prawa. Wszyscy użytkownicy serwisu BHP Polwex pozostają anonimowi.

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. BHP Polwex nie udostępnia danych pochodzących z formularza osobom trzecim.

Prawa autorskie

Oprogramowanie serwisu zostało zaprogramowane przez Bartosza Wierzbickiego, autorem stylu graficznego jest Kasza Paweł.

Odpowiedzialność

Firma Polwex nie udziela gwarancji dokładności, aktualności, zupełności oraz kompletności informacji zamieszczonych na stronach serwisu. Jednocześnie BHP Polwex zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedzenia użytkowników. Ryzyko związane z użytkowaniem serwisu i jego treści w całości ponosi użytkownik.

Polwex
38-400 Krosno, ul. Krakowska 124
Tel/fax: 013 43 660 57
Created by & Bartosz Wierzbicki