05Dec 2018

Gdzie drukować firmowe katalogi?

bscdrukarniaopakowan.png

Każda szanująca się firma powinna posiadać materiały reklamowe i promocyjne z własnym logo. Bardzo ważna jest również odpowiednia ekspozycja produktów i usług oferowanych przez firmę. Służyć mogą temu katalogi, które są zawsze mile widziane przez klientów, a niekiedy również przez kontrahentów. Wystarczy wybrać najładniejsze zdjęcia, stworzyć odpowiednie opisy i można już zlecić druk katalogów profesjonalnej drukarni. Na pewno nie opłaca się tego robić samodzielnie, na firmowym sprzęcie, ponieważ nie ma możliwości osiągnięcia tak dobrego efektu, a z pewnością będzie to przedsięwzięcie kosztowne.

Zalety drukarni internetowej

W sieci pojawia się wiele ofert drukarni internetowych (https://www.dobredrukowanie.pl/drukarnia/Katalog-szyty-druk), które zlecenia mogą przyjmować niezależnie od lokalizacji, w jakiej znajduje się klient. Jak wygląda druk katalogów w takiej drukarni? • Klient składa zamówienie za pośrednictwem strony www drukarni. • Krótki formularz umożliwia mu sprecyzowanie wszystkich ważnych cech zamówienia. • Kiedy druk katalogów jest już zakończony, całość jest odpowiednio zabezpieczana i przesyłana pod wskazany adres.

Czy drukarnie online są tańsze od tradycyjnych?

Za wyborem drukarni internetowej przemawia przede wszystkim wygoda. Wszystkich formalności można dokonać wygodnie z własnego domu lub firmy, a zamówienie zostaje dostarczone na miejsce. Bardzo często można też liczyć na korzystne warunki cenowe, w szczególności decydując się na większe zamówienia. W przypadku zamówień firmowych, warto prosić o ustalenie indywidualnych cen.