11Jun 2018

Hurtownie kruszców szlachetnych i ich oferta

Producenci złotej i srebrnej biżuterii starają się dostarczyć na rynek poszukiwane przez klientów produkty w jak najbardziej atrakcyjnych cenach. Jednak aby było to możliwe, muszą zwracać uwagę na wiele rzeczy, przede wszystkim poszukiwać źródeł, z których mogą pozyskiwać jak najtaniej materiały niezbędne do produkcji biżuterii.

Cena ma znaczenie

Dobra hurtownia srebra i złota to miejsce, które jest poszukiwane przez wielu jubilerów. Zwracają oni uwagę przede wszystkim na cenę, jaką muszą zapłacić za interesujący ich kruszec. Poza kruszcem w sztabkach, który umożliwia wykonywanie wielu produktów, wiele hurtowni dostarcza klientom także gotowe półfabrykaty do produkcji biżuterii. Gotowe łańcuszki, kulki czy podobne elementy ze srebra i złota są tak samo chętnie kupowane jak czysty kruszec do jego produkcji, a ich ceny często są znacznie bardziej atrakcyjne niż samodzielne ich wykonywanie przez jubilerów.

Ciekawy projekt i jego realizacja

Jubilerzy bardzo czysto podczas opracowywania nowych projektów biżuterii sprawdzają oferty hurtowni i dostępnych w nich półfabrykatów. Jeżeli bowiem można je wykorzystać w procesie produkcji biżuterii, wówczas koszt końcowy produktu jest znacznie niższy dla klienta. Wielu jubilerów korzysta z usług tych samych hurtowni, które oferują dla stałych klientów nie tylko interesujące rabaty na kupowane u nich produkty i kruszec, ale często także zapewniają obsługę zamówień stałych klientów w pierwszej kolejności. Bezproblemowy i szybki dostęp do poszukiwanych kruszców i elementów jest bowiem podstawą działalności wielu jubilerów.