11Apr 2008

Czego nie może zabraknąć na imprezie?

drink-1870139_960_720.jpg Czego nie może zabraknąć na imprezie? Oczywiście najważniejsze aby na imprezie nie zabrakło gości i dobrego alkoholu. Na pewno nie powinno zabraknąć też - Prosecco Vana, czy włoskiego prosecco, idealnie schłodzonego, podawanego prosto z vana.

Wino z beczki lub drinki na jego bazie to coś co w 100% zachwyci wszystkich gości. Jeżeli ktoś nie przepada za bąbelkami, zamiast wina może napić się np kawy, piwa lub nawet Whisky. Bar mobilny to coś co dopełni wizerunek imprezy, nada jej niepowtarzalny i oryginalny wygląd. Dodatkowo Prosecco Van może być niesamowitym tłem do zdjęć pamiątkowych.

Czy Prosecco Van pasuje na każdą imprezę?

Dokładnie. Mobilny bar jest mały więc zmieści się wszędzie. Dodatkowo można rozłożyć przy nim leżaki, parasole, stoliki i stworzyć strefę odpoczynku. Każdy z gości z chęcią zrelaksuje się na chwilę sącząc białe włoskie wino i zanurzając się w słonecznych Włoszech. Prosecco Van zachwyci gości na urodzinach, garden party, koncertach, festiwalach czy festynach, a nawet weselach.

Co taki van może oferować?

Poza idealnie schłodzonym prosecco, van może oferować inne alkohole, świeże owoce czy deskę specjałów prosto z Włoch. Prosecco Van oferuje niesamowity włoski klimat, a dodatkowo można go przyozdobić np balonami z helem lub lampkami. Oczywiście możemy jeszcze zamówić małe buteleczki prosecco, które wręczymy gościom, dzięki czemu zapamiętają wyjątkowe przyjęcie na dłużej. Bar mobilny poprzez swój nietuzinkowy wygląd, może uzupełnić imprezę, lub po prostu ją dopełnić.